Yüzüklerin Efendisi 2: İki Kule Extended Edition II
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.7 IMDB Puanı 27 Görüntülenme

Yüzüklerin Efendisi 2: İki Kule Extended Edition II

Yüzüklerin Efendisi 2: İki Kule Extended Edition II. Dünyanın en çok izlenen sinema filmi ve en çok takipçiye sahip film Yüzüklerin Efendisi 2. bölümü sitemiz film48.com da. The Lord of the Rings: The Return of the King Dünyanın en çok izlenen filmler sıralamasında top 10 a giren bir filmdir. Macera dolu Yüzüklerin Efendisi 2 Türkçe altyazılı kesintisiz izleYüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü Yüzüklerin Efendisi: İki Kule ’de, Yüzük Kardeşliği üyelerinin her birinin, kardeşlik bozulduktan sonra başlarına gelenler anlatılıyor. Kahramanlarımız, kümeler durumunda Orta Dünya ’nın en tehlikeli bölgelerinde serüvenlar yaşayacaklar, yeni kavimler ve oldukça unutulmuş uygarlıklerle tanışacaklar.
Frodo ve Sam, yanlarında mecburi işbirliği yapacakları eski bir arkadaş(!) olmasına rağmen Tek Yüzük ’ü düşmanın tam kalbine götürmeye çalışırken, başka hobbitler Urukhai ’nin elinden kurtulabilecek mi? Karanlık doğrultua işlemiş olan Saruman ’ın gerçekleştirdikleri yanına mı kalacak? Gandalf olmadan kahramanlarımızın kafayarılı olma talihi ne? Büyük karanlığın gelişi ve Yüzük Savaşı ’na dek olanların anlatılacağı İki Kule, şüphesiz üçlemenin en heyecanlı seksiyonlerinden birini meydana getiriyor.J.R.R. Tolkien ’in 3 kitaplık ölümsüz yapıtinden uyarlanarak bir senesi aşkın vakitn çekimler neticesi hepsi birlikte çekilen 3 filmden ikincisi olan İki Kule, 2002 Aralık ayında vizyona girmek üzere montajlanıyor ve son rötuşları gerçekleşiyor.
Not: 2 Oscar mükafatı. 114 değişik mükafat ve 127 adaylık film48.com iyi seyirler diler. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Lord of the Rings: The Two Towers

  Senaryo:

  J.R.R. Tolkien (novel), Fran Walsh (screenplay), Philippa Boyens (screenplay), Stephen Sinclair (screenplay), Peter Jackson (screenplay)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?