Küp 1 izle [1997] Cube 7.3
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
7.4 IMDB Puanı 69 Görüntülenme

Küp 1 izle [1997] Cube 7.3

Küp izle, Cube full izle 1997 yapımı gelmiş geçmiş en efsane filmlerden biri olan Küp gerilim filmini izlemeye sitemiz film48 e hoş geldiniz. Küplerden oluşan ve görünürde çıkışı olmayan bir Küp içerisinde uyanan 6 kişi korkmuş ve tedirginlerdir. Bu Küp içerisinde çıkışa giden şifreler üzerinde tehlikeli tuzaklar bulunmaktadır. Yani biraz Testere filmi misalidir. 6 ölüme ramak kalmış insan bakalım bu kapalı kutu içerisinden çıkabilecekler mi?

Filmi izledikten sonra lütfen yorum yapmayı unutmayınız. Küp izle, Küp izle full, Küp izle alt yazılı, Küp izle 7.3, Küp izle film48.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Küp 1 izle, Cube full izle 1997 yapımı gelmiş geçmiş en efsane filmlerden biri olan Küp gerilim filmini izlemeye sitemiz film48 e hoş geldiniz. Küplerden oluşan ve görünürde çıkışı olmayan bir Küp içerisinde uyanan 6 kişi korkmuş ve tedirginlerdir. Bu Küp içerisinde çıkışa giden şifreler üzerinde tehlikeli tuzaklar bulunmaktadır. Yani biraz Testere filmi misalidir. 6 ölüme ramak kalmış insan bakalım bu kapalı kutu içerisinden çıkabilecekler mi?

  Filmi izledikten sonra lütfen yorum yapmayı unutmayınız. Küp izle, Küp izle full, Küp 1 izle alt yazılı, Küp 1 izle 7.3, Küp izle film48.

  Diğer Adları:

  Det perfekte kup

  Senaryo:

  Frederik Meldal Nørgaard

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?