Alternatif Kaynaklar

Kaybedenler Kulübü ilk filmi ile Türk sinemasını sallamış iyi bir gişe yapmış çok izlenmiş ve çok konuşulmuştur. İşte uzun yıllardan sonra Kaybedenler Kulübü Yolda yani 2. filmi ile bizlerle. Filmin konusu :Kaan ve Mete, monoton ve boş hayatın içine soktuğu buhramdana dayanamayıp bir kaç arkadaş gurubu ile Antalya Olimpos’ta efsane bir tatil planlarlar. Motorları ile gelen iki arkadaş bir deşarj olduktan sonra tekrar İstanbul'a doğru yola çıkarlar. Fakat yolda plan dışı bir durum olur ve tamamen gidişatı değiştirir. Kaybedenler Kulübü 1 de olduğu gibi usta Nejat İşler ve Yiğit Özşener baş rollerinde oynamaktadırlar. Nejat İşler ve Yiğit Özşener rol almaktadır.

Kaybedenler kulübü yolda izle tek parça, kaybedenler kulübü yolda izle 720p, kaybedenler kulübü yolda izle full, kaybedenler kulübü yolda izle link, kaybedenler kulübü yolda izle hd tek part, kaybedenler kulübü yolda izle sinema çekimi, kaybedenler kulübü yolda izle korsan, kaybedenler kulübü yolda izle film48.

Kaybedenler Kulübü ilk filmi ile Türk sinemasını sallamış iyi bir gişe yapmış çok izlenmiş ve çok konuşulmuştur. İşte uzun yıllardan sonra Kaybedenler Kulübü Yolda yani 2. filmi ile bizlerle. Filmin konusu :Kaan ve Mete, monoton ve boş hayatın içine soktuğu buhramdana dayanamayıp bir kaç arkadaş gurubu ile Antalya Olimpos’ta efsane bir tatil planlarlar. Motorları ile gelen iki arkadaş bir deşarj olduktan sonra tekrar İstanbul’a doğru yola çıkarlar. Fakat yolda plan dışı bir durum olur ve tamamen gidişatı değiştirir. Kaybedenler Kulübü 1 de olduğu gibi usta Nejat İşler ve Yiğit Özşener baş rollerinde oynamaktadırlar. Nejat İşler ve Yiğit Özşener rol almaktadır.

kaybedenler kulübü yolda izle tek parça, kaybedenler kulübü yolda izle 720p, kaybedenler kulübü yolda izle full, kaybedenler kulübü yolda izle link, kaybedenler kulübü yolda izle hd tek part, kaybedenler kulübü yolda izle sinema çekimi, kaybedenler kulübü yolda izle korsan, kaybedenler kulübü yolda izle jet film

Yorum Ekle

spoiler butonu

 1. erdoğan dedi ki:

  SEDAT MALAĞI NASIL İZLEDİN ACABA OLMAYAN FİLMİ ÇOK MERAK ETTİM

 2. yalancılar dedi ki:

  eklenmemiş filmi nasıl izlediniz çok merak ettim

 3. ErdoÄŸan dedi ki:

  Yorumlara bakarak izledim, harbiden çok iyi filmdi.

 4. sedat dedi ki:

  Harikasın kareşim tetşekkürler on numar olmuş ikisini birden izledim.