Adalet 2 izle – Equalizer 2 (Denzel Washington)
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (5)
7.0 IMDB Puanı 50 Yorum 23 Görüntülenme

Adalet 2 izle – Equalizer 2 (Denzel Washington)

Son 10 yılın en iyi aksiyon filmlerinden biri olan Equalizer 1 den sonra Ekolayzır 2, Adalet 2 izle, Equalizer 2 Denzel Washington filmidir. Türkçe alt yazılı olarak sitemiz film48.com da izleyebilirsiniz.
Adalet 2 izle türkçe, adalet 2 izle altyazılı, adalet 2 izle türkçe dublaj hd, adalet 2 izle iyi kalite, adalet 2 türkçe dublaj full izle, the equalizer 2 adalet 2 full izle, the equalizer 2 izle altyazılı, adalet 2 – the equalizer 2 2018 türkçe dublaj MDB : 7.0 Robert McCall işlemişin izleriyle boğuşmaktadır. CIA'in saklı operasyon kuvvetindeyken adaleti sağlayabilmenin rahatını yitirmiş olan McCall, hala ruhundaki boşlukları doldurmaya çalışmakta ve bir yol aramaktadır. Umutsuz haldeki adalet arayıcılarına yardımcı olan ve haksızlıkları revizyonk amacıyla mücadele veren McCall, günün birisinde eski dostu Susan Plummer'dan kötü haberler alır. Şimdi McCall bildiği en iyi şeyi yapmalı, kendi adaletini kendi dayanıklıalıdır. “Adalet / The Equalizer”ın devam halkası olan filmin başrolünü iki Oscar menfaatli kafayarılı oyuncu Denzel Washington üstleniyor. “Son Şans”, “Kod Adı: Olympus” ve “Muhteşem Yedili” gibi filmlerle tanınmış Antoine Fuqua'nın ilk filmin sonrasında tekrardan yönetmen koltuğunu üstlendiği aksiyon filminin senaryosunu “Adalet”, “Cehennem Melekleri 2”, “The Magnificent Seven” gibi yapımların da senarist koltuğunda bulunan Richard Wenk kaleme alıyor. Oyuncu kadrosunda Narcos” ve “Game of Thrones” dizileri ile tanıdığımız Pedro Pascal, “Dövüşçü” filminin Oscar menfaatli senedızı Melissa Leo, Bill Pullman, Jonathan Scarfe, Sakina Jaffrey, Ashton Sanders ve Lexie Roth gibi isimlerin bulunduğu filmin müzikleri ise “Marslı”, “Umut Bahçesi”, “Deja vu”, “Hırsızlar Şehri”, “23 Numara” gibi yapımlarında müziklerine imza atan Harry Gregson-Williams ’a ait. İyi seyirler film48.com • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Son 10 yılın en iyi aksiyon filmlerinden biri olan Equalizer 1 den sonra Ekolayzır 2, Adalet 2 izle, Equalizer 2 Denzel Washington filmidir. Türkçe alt yazılı olarak sitemiz film48.com da izleyebilirsiniz.
  Adalet 2 izle türkçe, adalet 2 izle altyazılı, adalet 2 izle türkçe dublaj hd, adalet 2 izle iyi kalite, adalet 2 türkçe dublaj full izle, the equalizer 2 adalet 2 full izle, the equalizer 2 izle altyazılı, adalet 2 – the equalizer 2 2018 türkçe dublaj MDB : 7.0 Robert McCall işlemişin izleriyle boğuşmaktadır. CIA'in saklı operasyon kuvvetindeyken adaleti sağlayabilmenin rahatını yitirmiş olan McCall, hala ruhundaki boşlukları doldurmaya çalışmakta ve bir yol aramaktadır. Umutsuz haldeki adalet arayıcılarına yardımcı olan ve haksızlıkları revizyonk amacıyla mücadele veren McCall, günün birisinde eski dostu Susan Plummer'dan kötü haberler alır. Şimdi McCall bildiği en iyi şeyi yapmalı, kendi adaletini kendi dayanıklıalıdır. “Adalet / The Equalizer”ın devam halkası olan filmin başrolünü iki Oscar menfaatli kafayarılı oyuncu Denzel Washington üstleniyor. “Son Şans”, “Kod Adı: Olympus” ve “Muhteşem Yedili” gibi filmlerle tanınmış Antoine Fuqua'nın ilk filmin sonrasında tekrardan yönetmen koltuğunu üstlendiği aksiyon filminin senaryosunu “Adalet”, “Cehennem Melekleri 2”, “The Magnificent Seven” gibi yapımların da senarist koltuğunda bulunan Richard Wenk kaleme alıyor. Oyuncu kadrosunda Narcos” ve “Game of Thrones” dizileri ile tanıdığımız Pedro Pascal, “Dövüşçü” filminin Oscar menfaatli senedızı Melissa Leo, Bill Pullman, Jonathan Scarfe, Sakina Jaffrey, Ashton Sanders ve Lexie Roth gibi isimlerin bulunduğu filmin müzikleri ise “Marslı”, “Umut Bahçesi”, “Deja vu”, “Hırsızlar Şehri”, “23 Numara” gibi yapımlarında müziklerine imza atan Harry Gregson-Williams ’a ait. İyi seyirler film48.com

  Diğer Adları:

  The Equalizer 2

  Senaryo:

  Richard Wenk, Michael Sloan (based on the television series created by), Richard Lindheim (based on the television series created by)

  Yorumlar (50)